Журнал головного енергетика, № 8, 2020

Щоб замовити цей номер журналу, телефонуйте у відділ передплати:
0-800-215-522
(063) 787-2756
(098) 898-1291

ЗМІСТ НОМЕРА:

У НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ ПОЛІ

Дайджест законодавчих змін і новацій в енергетиці
Збільшено тарифи на послуги Укренерго. Затверджено Інструкцію щодо подання та публікації даних на ринку електроенергії. Змінено критерії оцінки ступеня ризику від діяльності у сферах електроенергетики та теплопостачання

АНАЛІТИКА

Олексій Степанюк
Аналіз цін на енергоносії у липні 2020 року: починається здорожчання
Як змінилися тарифи на електричну енергію з початку року? Чого очікувати надалі? Наскільки зросли ціни на природний газ? Що відбувається з тарифами на теплопостачання?

ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ

Іван Костюк
Готуємося до зими: обслуговування і ремонт систем опалення та гарячого водопостачання. Частина 1
Які роботи здійснюють під час технічного обслуговування та ремонту систем опалення? Які роботи здійснюють під час технічного обслуговування систем гарячого водопостачання? Причини виникнення та способи усунення деяких несправностей у роботі систем гарячого водопостачання

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ірина Швець
Основи формування системи енергетичного менеджменту на промисловому підприємстві. Частина 1
Як створюється система енергоменеджменту промислового підприємства відповідно до ISO 50001? Які завдання покладаються на головного енергоменеджера?
Що необхідно зробити на етапі формування служби енергоменеджменту? Якою має бути Політика енергозбереження підприємства? Що повинна містити Програма енергозбереження? Що входить до першочергових завдань енергоменеджменту?

АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА

Олена Кошелєва
Спалювання відходів від виробництва з отриманням енергії: які документи та дозволи потрібні
Як отримати висновок з оцінки впливу на довкілля? Як отримати ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами? Як підтримувати екологічну безпеку під час спалювання відходів?

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ

Сергій Волков
Електричні двигуни: особливості експлуатації, технічне обслуговування та ремонт. Частина 1
Які вимоги встановлено до експлуатації електродвигунів? У яких випадках необхідне негайне відключення електродвигуна від мережі? Яких дій повинен вжити персонал у разі автоматичного відключення двигуна захистами? Які вимоги до проведення техобслуговування та ремонту електродвигунів?

ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ

Ірина Швець
Свердловина на воду для харчових підприємств: держнагляд і відповідальність за порушення. Частина 4
Виконання яких вимог щодо експлуатації свердловин на воду перевіряє Держекоінспекція? Які аспекти експлуатації свердловин на воду контролюють органи Держгеонадр? Яка відповідальність передбачена за найпоширеніші порушення?

АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА

Юрій Нат
Установка термокрекінгу покришок: можливості модернізації
Яких цілей можна досягти завдяки модернізації установок термокрекінгу покришок? Які способи модернізації зменшують витрати часу та людських ресурсів на роботу установки? Як можна збільшити вихід товарної продукції? Як покращити екологічну безпеку роботи установки?

БІОЕНЕРГЕТИКА

Віктор Поліщук
Біопалива для дизельних двигунів: види, переваги та недоліки використання
Переваги та недоліки використання диметилового ефіру. Проблеми та можливості використання рослинних олій. Перспективи виробництва і споживання біодизеля. Можливості використання спиртів як пального. Переваги сумішевих палив

ПРАЦЮЄМО З ДОКУМЕНТАМИ

Зразки заповнення документації

Акт комплексного випробування об'єктів електричних мереж

Бланк перемикань

Заява на укладення договору про надання послуг з розподілу електроенергії для прове¬дення приймально-здавальних випробувань

Протокол вимірювань 3