Про нас

«Тех Медіа Груп» – українське спеціалізоване (B2B) видавництво, що надає професійну інформацію інженерно-технічним спеціалістам та керівникам підприємств.

Трохи історії

Історія видавничого дому почалася з видання «Охорона праці. Практична енциклопедія», перший примірник якого було випущено у 2009 р. Наразі компанія випускає інформаційні продукти у різних форматах за наступними тематичними напрямками:

Пожежна та техногенна безпека, цивільний захист
Менеджмент якості та безпечності
Промислова екологія
Метрологія
Охорона праці
Енергетика та електрика 
Сільське господарство

Три роки тому ми започаткували новий напрям – професійні навчальні заходи (семінари, вебінари, тренінги, форуми), а у 2022-му провели перший курс підвищення кваліфікації разом з Інститутом післядипломної освіти Національного університету харчових технологій (ІПДО НУХТ). Пропонуємо Вам ознайомитися з актуальним графіком наших навчальних заходів.

Ми активно працюємо над втіленням нових технологій у наданні послуг. Так, компанія розробила електронну інформаційно-консультаційну платформу «Онлайн-консультант», а електронні версії періодичних видань виходять на сучасній діджитал-платформі «Живий журнал».

Місія та цінності

Наша місія – індивідуальний підхід у наданні професійної інформації кожному клієнту. Цьому сприяють вбудовані сервіси «Розробка документації» за запитом та «Безлімітні онлайн-консультації» в електронних системах «Онлайн-консультант», а також – сервіс «Запитання–відповідь» на сторінках електронних журналів.

Який би інформаційний продукт ви не обрали, будьте певні, коли вам знадобиться поміч – ми не залишимо вас на одинці із проблемою!

Із початком війни ми невтомно допомагаємо армії, а деякі наші працівники боронять рідну землю від окупантів у лавах ЗСУ. Щомісяця видавництво перераховує частину виручки у Благодійний фонд Сергія Притули та допомагає Бойовому корпусу українських сил самооборони.

Нас хвилюють зміни клімату та проблема глобального потепління. Компанія першою в Україні, із 2012 р., розпочала випуск видання «Екологічна безпека підприємства», яке було покликане допомогти підприємствам зменшити негативний вплив на навколишнє природне середовище. Наразі цю місію продовжує електронна система «Онлайн-консультант еколога підприємства».

Керівництво і колектив «Тех Медіа Груп» із 2022 р. ухвалило важке, проте важливе рішення: зупинити випуск друкованих версій видань. Так ми щороку економитимемо багато кубометрів деревини і допомагатимемо нашому спільному дому під назвою Земля впоратися з наслідками людської діяльності. Дякуємо нашим передплатникам, які поставилися до цього з розумінням і легко перейшли на електронні версії інформаційних продуктів!

Наша діяльність була б неможливою без завзятих експертів-практиків, юристів та фахівців виконавчої гілки влади, які щодня надають практичну інформацію на наших інформаційних платформах.

Ми завжди відкриті до співпраці, з повагою ставимося до клієнтів та партнерів. Ми за вільний ринок і чесну конкуренцію. Якщо ви поділяєте наші цінності – з нетерпінням чекаємо вас серед наших партнерів та передплатників!

Слава Україні! Героям слава! 

Наша команда

 
Анна Андрусенко,
директор 
 
Марина Бурдейна,
заступник директора, шеф-редактор спеціалізованих видань
 
Анастасія Квасниця,
начальник відділу дизайну і верстки
 
Марія Солодка,
головний редактор групи видань «Управління якістю»
 
Ольга Степанюк,
відповідальний редактор групи видань «Управління якістю»
 
Людмила Коротіна,
відповідальний редактор видання «Журнал ГОЛОВНОГО ЕНЕРГЕТИКА»
 
Тетяна Михайленко,
відповідальний редактор видання «Ecobusiness. Екологія підприємства»
 
Тетяна Шклярська,
менеджер з адміністративної діяльності
 
Наталя Антонюк,
редактор електронної системи «Онлайн-консультант інженера з охорони праці»
 
Анастасія Барвіцька,
редактор електронної системи «Онлайн-консультант еколога підприємства»
 
Юлія Пивовар,
провідний менеджер із продажів
 
Людмила Сидоревич,
в/о керівника комерційного відділу
 
Ольга Дондик,
менеджер із продажів