Про нас

«Тех Медіа Груп» – цифрове спеціалізоване видавництво, що працює на ринку України із 2016 року. Наші електронні журнали та системи надають щоденну професійну інформаційну підтримку сотням фахівців різноманітних підприємств.

Наразі ми випускаємо інформаційні продукти у наступних тематичних напрямках:

Пожежна та техногенна безпека, цивільний захист
Менеджмент якості та безпечності
Промислова екологія
Метрологія
Охорона праці
Сільське господарство

Також ми організовуємо професійні навчальні заходи: семінари, вебінари, тренінги, форуми, курси підвищення кваліфікації. Для належного підтвердження рівня кваліфікації учасників навчальних заходів ми тісно співпрацюємо із Інститутом післядипломної освіти Національного університету харчових технологій (ІПДО НУХТ) та з Одеським державним екологічним університетом (ОДЕКУ).

Місія та цінності

Наша місія – індивідуальний підхід у наданні професійної інформації кожному клієнту. Цьому сприяють вбудовані сервіси «Розроблення документації» за запитом та «Безлімітні онлайн-консультації» в електронних системах «Онлайн-консультант», а також – сервіс «Запитання–відповідь» на сторінках електронних журналів.

Який би інформаційний продукт ви не обрали, будьте певні, коли вам знадобиться поміч – ми не залишимо вас на одинці з проблемою!

Із початком війни ми невтомно допомагаємо армії, а деякі наші працівники боронять рідну землю від окупантів у лавах ЗСУ. Компанія постійно допомагає Бойовому корпусу українських сил самооборони, а також мобілізованим родичам наших співробітників на амуніцію та інші потреби.

Нас хвилюють зміни клімату та проблема глобального потепління. Керівництво і колектив «Тех Медіа Груп» із 2022 р. ухвалили важливе стале рішення: зупинити випуск друкованих версій видань. Так ми щороку економимо багато кубометрів деревини і допомагаємо нашому спільному дому під назвою Земля впоратися з наслідками людської діяльності. Дякуємо нашим передплатникам, які поставилися до цього з розумінням і легко перейшли на електронні версії інформаційних продуктів!

Наша діяльність була б неможливою без завзятих експертів-практиків, юристів та фахівців виконавчої гілки влади, які щодня надають практичну інформацію на наших інформаційних платформах.

Ми завжди відкриті до співпраці, з повагою ставимося до клієнтів та партнерів. Ми за вільний ринок і чесну конкуренцію. Якщо ви поділяєте наші цінності – з нетерпінням чекаємо вас серед наших партнерів та передплатників!

Слава Україні! Героям слава! 

Наша команда

 
Анна Андрусенко,
директор 
 
Марина Бурдейна,
заступник директора, шеф-редактор спеціалізованих видань
 
Анастасія Квасниця,
керівник відділу дизайну і верстки
 
Людмила Сидоревич,
керівник відділу продажів
 
Марія Солодка,
головний редактор групи видань «Управління якістю»
 
Ольга Степанюк,
відповідальний редактор групи видань «Управління якістю»
 
Тетяна Михайленко,
відповідальний редактор видання «Ecobusiness. Екологія підприємства»
 
Тетяна Шклярська,
менеджер з адміністративної діяльності
 
Наталя Антонюк,
редактор електронної системи «Онлайн-консультант інженера з охорони праці»
 
Анастасія Барвіцька,
редактор електронної системи «Онлайн-консультант еколога підприємства»
 
Вікторія Баликіна,
редактор електронної системи «Онлайн-консультант фахівця з якості»
 
Юлія Пивовар,
провідний менеджер із продажів
 
Ольга Дондик,
менеджер із продажів

 

 
Катерина Лаврєнова,
маркетолог

 

 
Ганна Ткачук,
менеджер із продажів