Про нас


Історія • Рід занять • Продукція

«ТЕХ МЕДІА ГРУП» – єдине спеціалізоване видавництво України, діяльність якого спрямована на задоволення потреб інженерно-технічних працівників підприємств у професійній та нормативно-технічній інформації.

Історія видавничого дому почалася з видання «Охорона праці. Практична енциклопедія», перший примірник якого був надрукований у 2009 році. Незвичний, але зручний у роботі формат папки-скорозшивача дозволяє оновлювати видання згідно змін у законодавстві та потреб інженера з охорони праці. Нині видання успішно виходить з друку під назвою «Охорона праці: коментарі, розрахунки, шаблони» та допомагає організувати охорону праці на сотнях підприємств України.

З тих пір, лінійка продуктів видавництва регулярно поповнюється. Сьогодні «ТЕХ МЕДІА ГРУП» випускає періодичні видання, електронні системи та інші додаткові продукти для екологів, інженерів з пожежної безпеки, головних інженерів та енергетиків, а також інших інженерно-технічних працівників підприємств.

Починаючи з 2017 року видавництво активно працює над втіленням нових технологій у наданні послуг, щоб постійно покращувати їх якість та йти в ногу з останніми тенденціями ринку. Так, було реалізовано проект «Віртуальний компакт-диск», який дозволяє нашим передплатникам користуватися актуальною нормативно-правовою базою у режимі 24/7. Зараз команда Видавничого дому активно працює над запуском нового проекту електронних систем, який виведе на кардинально новий рівень якість надання B2B послуг фахівцям підприємств.

Незважаючи на обраний нашими користувачами друкований чи електронний спосіб отримання інформації, мета «ТЕХ МЕДІА ГРУП» залишається незмінною – надання фахової, достовірної та практичної інформації, яка допоможе у професійному розвитку інженерно-технічного персоналу та щоденній роботі.