Рекламодавцям

З метою сприяння успішному розвитку вашого бізнесу Видавничій дім «ТЕХ МЕДІА ГРУП» пропонує розміщення рекламної інформації на сторінках наших періодичних видань та інтернет-ресурсах на вигідних умовах.

 

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Розміщення рекламного макету чи PR статті на сторінках «Журналу головного інженера». Всім відомо, що незалежно від специфіки роботи підприємства на ньому присутня посада – головного інженера чи керівника, який відповідає за технічну політику та напрямки технічного розвитку підприємства.

Розміщення рекламного макету чи PR статті на сторінках журналу «Журнал головного енергетика». Підвищення енергоефективності є не просто актуальною темою для підприємств, а умова виживання на ринку в умовах постійного підвищення тарифів на енергоносії.

Розміщення рекламного макету чи PR статті на сторінках журналу «Управління якістю». На сторінках журналу директор підприємства або керівник відділу якості знайде практичні кейси для підвищення якості продукції та послуг, новини у сфері стандартизації та сертифікації, огляд найкращих доступних технологій для підприємств різних галузей.

Вкладення рекламних матеріалів у періодичні випуски до оновлюваних видань: «Електроустановки споживачів», «Екологічна безпека підприємства», «Охорона праці на підприємстві», «Пожежна безпека будівель і споруд», «Цивільний захист і техногенна безпека», «Організація та контроль якості будівельних робіт», «Охорона праці у сільському господарстві».

Розміщення рекламного банера на сайтах електронних систем «Онлайн-консультант інженера з охорони праці» та «Онлайн-консультант еколога підприємства».Детальніше про розміщення реклами та цінову політику можна переглянути за посиланнями:
 

  Прайс-лист на розміщення реклами у журналі "Журнал головного інженера"

  Прайс-лист на розміщення реклами у журналі "Журнал головного енергетика"

  Прайс-лист на розміщення реклами у журналі "Управління якістю"

  Прайс-лист на розміщення реклами у журналі "Метрологія для підприємства"

  Прайс-лист на вкладення рекламних матеріалів у оновлювані видання


 

У ЯКОМУ САМЕ ФОРМАТІ?

Формат завжди має значення, тому, враховуючи ваші побажання, ми можемо розмістити:

  1. Рекламний банер на 1, 2, 3 та 4 сторінки обкладинки
  2. Рекламний макет у змісті до одного із видань
  3. Коментар до статті з посиланням на продукт/послугу Вашої компанії
  4. PR-статтю про вашу компанію, продукт чи послугу
  5. Рекламний макет до статті написаної авторами наших видань

 

ЧОМУ САМЕ МИ?

Розмістивши рекламу в запропонованих нами варіантах ви зможете:

  1. Привернути увагу передплатників професійних друкованих видань уже з відібраною цільовою аудиторією до своїх продуктів, матеріалів, послуг і т. п.

  2. Отримати відсоток користувачів мережі Інтернет, які постійно використовують послуги наших спеціалізованих електронних систем.

  3. Прорекламувати себе на профільних виставках, адже Видавничий дім постійно бере в них участь, що являється одним із способів розповсюдження видань.

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Замовивши розміщення реклами на період від 3 до 12 місяців ви маєте можливість отримати додаткову знижку до 30%.
Спеціальна пропозиція діє за умови 100% передоплати.

 

ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ З ПИТАНЬ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

Андрусенко Ганна
тел.: 0-800-215-522
e-mail: andrusenko@techmedia.com.ua