Рекламодавцям

З метою сприяння успішному розвитку Вашого бізнесу Цифрове видавництво «ТЕХ МЕДІА ГРУП» пропонує розміщення рекламної інформації на сайтах наших електронних журналів та тематичних порталів на вигідних умовах.

 

Що саме ми пропонуємо?

 

2

Розміщення рекламного макета чи PR-статті на сайті електронного журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» або на сайті порталу www.ecolog-ua.com.

Природоохоронна діяльність, боротьба із кліматичною кризою, а також сталий розвиток — не просто модні поняття. Сьогодні це необхідна умова для підготовки компанії до євроінтеграції, виходу на міжнародні ринки, позиціонування себе як сучасного та відповідального виробника. На сторінках журналу надаються практичні кейси з упровадження ЕКОтехнологій, роз'яснення останніх змін в ЕКОзаконодавстві, алгоритми отримання дозвільної документації, практикуми з окремих аспектів екологічного менеджменту. Надаєте екологічні консалтингові послуги або Ваша компанія проводить сертифікацію за міжнародними екологічними стандартами? Тоді Вам є чим зацікавити нашого читача.

  2
3

Розміщення рекламного макета чи PR-статті на сайті електронного журналу «Управління якістю».

На сторінках журналу керівник відділу або фахівець з якості знайде інформацію щодо вдосконалення системи управління якістю на підприємстві, практичні кейси для забезпечення якості й безпечності продукції та послуг, дізнається про сучасні концепції менеджменту. Ваша компанія проводить сертифікацію за міжнародними стандартами, надає послуги з аудиту? Тоді чекаємо Вас.

  3
4

Розміщення рекламного макета чи PR-статті на сайті електронного журналу «Метрологія для підприємства».

На сторінках журналу керівник метрологічної служби або метролог підприємства знайде все про повірку, калібрування, вимірювання та випробування засобів вимірювальної техніки, а також останні зміни у метрологічному нагляді та контролі. Тому особливо вдалим буде розміщення реклами метрологічного обладнання з оглядом його переваг.

  4

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

 

Замовивши розміщення реклами на період від 3 до 12 місяців Ви маєте можливість отримати додаткову знижку від 6% до 20%.
Спеціальна пропозиція діє за умови 100% передоплати.

 

    ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ З ПИТАНЬ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

    Шклярська Тетяна
    тел.: 0-800-215-522
    e-mail: reklama@techmedia.com.ua