Журнал головного енергетика № 4, 2020

Щоб замовити цей номер журналу, телефонуйте у відділ передплати:
0-800-215-522
(063) 787-2756
(098) 898-1291

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Іван Костюк
Теплоізоляція будівель: як уникнути помилок під час утеплення стін

Переваги зовнішнього утеплення стін перед внутрішнім. Способи теплоізоляції фасадів, поширені в Україні та за кордоном. Як уникнути типових помилок утеплення фасадів?

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ

У НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ ПОЛІ

Дайджест законодавчих змін і новацій в енергетиці
Що змінилося у видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки? Які зміни готує НКРЕКП для ринку електроенергії? Що змінилося з оновленням Кодексу комерційного обліку електроенергії? Оприлюднено тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Сергій Волков
Використання вторинних ресурсів у харчовій промисловості: безвідходні технології та енергозбереження
Для чого підприємствам харчової промисловості підвищувати власну енергоефективність? Які аспекти ускладнюють переробку вторинних матеріальних ресурсів харчопрому? Як можна використовувати органічні відходи для виробництва енергії? Які цінні компоненти можна отримувати шляхом переробки вторинних матеріальних ресурсів харчопрому?

ПРАЦЮЄМО З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ

Світлана Берзіна
Акцент на енергоефективність і екологічність: що змінилося у системі публічних закупівель
Як замовнику закупівлі вимагати енергоефективного будівництва? Як об’єктивно оцінити економічну вигоду закупівлі завдяки критерію вартості життєвого циклу? Як можна використовувати нецінові критерії, зокрема щодо екологічних маркувань? Що може міститися у технічних специфікаціях?

БІОЕНЕРГЕТИКА

Віктор Поліщук
Зброджування відходів з отриманням біогазу: технології та технічні засоби
Які технології отримання біогазу існують? Як можна отримувати біогаз з твердих відходів? Як відбувається виробництво біогазу за різних технологій рідкофазного зброджування?

АНАЛІТИКА

Олександр Коцюба
Аналіз цін на енергоносії у березні 2020 року: обережний оптимізм
Як змінилися ціни на постачання газу? Що відбувається у питанні розподілу газу? Яка ситуація з цінами на теплопостачання?

ПРАЦЮЄМО З ДОКУМЕНТАМИ

Сергій Маркін
Як розробити План ліквідації аварійної ситуації на теплогенераторному пункті. Частина 2
Як оформляється та з чого складається вступна частина плану локалізації та ліквідації наслідків аварії? Які структурні елементи мають бути в основній частині плану? Як розробляється аналітична частина основної частини плану? Що має міститися в оперативних частинах для аварій на рівні «А», «Б» і «В»?

ПЛАТФОРМА ОБМІНУ ДОСВІДОМ

Запитуєте – відповідаємо

Яких вимог безпеки слід дотримуватися під час копання траншей і котлованів у межах охоронних зон кабельних ліній?

Як правильно оформити та провести випробування запобіжних поясів?

АКТУАЛЬНО

Індивідуальний захист під час карантину: особливості використання електрозахисних засобів, поводження з медичними масками
Як поводитися з електрозахисними засобами індивідуального захисту в умовах епідемії? Дезінфекція засобів індивідуального захисту та приміщень. Правила використання медичних масок. Утилізація використаних медичних масок і подібних відходів

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Анатолій Рожков
Експлуатація газопроводів і газового обладнання: вимоги пожежної безпеки. Частина 1
Які нормативні акти визначають вимоги пожежної безпеки до газопроводів і газового обладнання? Які обмеження та заборони діють щодо прокладення газопроводів? Які вимоги до технічного обслуговування газопроводів? Огляди надземних і підземних газопроводів