Журнал головного енергетика № 9, 2019

Щоб замовити цей номер журналу, телефонуйте у відділ передплати:
0-800-215-522
(063) 787-2756
(098) 898-1291

ЗМІСТ НОМЕРА:

РОБОТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СЛУЖБИ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ

Микола Корчагін
Оцінювання стану готовності електрогосподарства споживачів до роботи в осінньо-зимовий період

Як організувати оцінювання стану готовності електрогосподарства споживача до роботи в осінньо-зимовий період? Які критерії готовності електрогосподарства до роботи в осінньо-зимовий період? Як відбувається оцінювання стану готовності електрогосподарства до роботи в осінньо-зимовий період? Зразки заповнення документів, які видаються під час оцінювання стану готовності електрогосподарства до роботи в осінньо-зимовий період

НОВИНИ. ЕНЕРГЕТИЧНА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ

Дайджест законодавчих зміні новацій в енергетиці
Коли та на скільки може знизитися ціна на електроенергію для промисловості? Що пропонує законопроект про біржу біопалива? Які особливості участі виробників електроенергії у новому ринку? Що зроблено для захисту споживачів на випадок можливого припинення транзиту газу через Україну? Де в Україні виробляють інноваційні жалюзі з сонячними панелями?

РИНОК ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ. ПРАЦЮЄМО З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ

Сергій Волков
Закупівля електроенергії на новому ринку: як діяти підприємству-споживачу
Які основні переваги та недоліки купівлі електроенергії на різних сегментах ринку? Що треба зробити для набуття підприємством статусу учасника ринку електроенергії? Які можливості підприємства на аукціонах з продажу електроенергії за двосторонніми договорами? Які особливості участі у ринку «на добу наперед» і внутрішньодобовому ринку?

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ. ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Василь Афанасьєв
Зниження втрат у розподільних електромережах: підвищення ступеня їх автоматизації
Які види втрат електроенергії виникають у різних сегментах електромережі від чого вони залежать? Як розраховувати та аналізувати показники втрат електроенергії? Які заходи необхідно впроваджувати для зниження втрат електроенергії? Автоматизація електромереж: АСКОЕ, телемеханіка, трансформаториз регулюванням під навантаженням

РОБОТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СЛУЖБИ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ

Микола Корчагін
Електротехнічна служба у складі енергетичної служби підприємства: структура та основні завдання фахівців і підрозділів. Частина 2
Яка структура електроцеху? За які організаційні та технічні заходи відповідають його фахівці? Кому підпорядковується та які завдання виконує електротехнічна група формовочного цеху? За що відповідає електротехнічна група бетонозмішувального цеху? Який склад та завдання має електротехнічна група арматурного цеху?

ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ЗАХИСТ ДОВКІЛЛЯ

Ганна Амбросова
Процедура оцінки впливу на довкілля для об’єктів енергетичної галузі: необхідність, етапи, документи, відповідальність
Коли та за яких обставин необхідно отримувати висновок з оцінки впливу на довкілля? Що потрібно знати перед початком планованої діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля? Який порядок проходження процедури оцінки впливу на довкілля? Яка відповідальність за порушення законодавства про оцінку впливу на довкілля?

У НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ ПОЛІ. МОНІТОРИНГ ЗМІН

Людмила Хоміч
Чи обов’язково отримувати ліцензію на зберігання пального: роз’яснення експерта
Чи необхідна ліцензія на зберігання пального для власних виробничо-технічнихпотреб підприємства? Як отримати ліцензію на зберігання пального та скільки вона коштує?

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ. УСТАТКУВАННЯ

Анна Зотєєва
Особливості релейного захистуна прикладі сонячної електростанції
Які основні вимоги до релейного захисту? Що треба враховувати при проектуванні релейного захисту сонячної електростанції? Які особливості селективності захистів на сонячній електростанції?

АНАЛІТИКА. ПРАЦЮЄМО З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ

Олексій Степанюк
Ринок електроенергії України: аналіз цін на енергоносії у серпні 2019 року
Як змінилися ціни на електроенергію із запровадженням оптового ринку? Які тарифи для непобутових споживачів другого класу діють у серпні? Що відбувається з цінами на газ, тепло та гарячу воду?