Журнал головного енергетика № 4, 2019

Щоб замовити цей номер журналу, телефонуйте у відділ передплати:
0-800-215-522
(063) 787-2756
(098) 898-1291

ЗМІСТ НОМЕРА:

У НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ ПОЛІ. МОНІТОРИНГ ЗМІН

Актуально про законодавчі змінита новації в енергетиці
Нафтогаз у квітні пропонує промисловості нижчий тариф. Доповнено перелік будівельних робіт, що не потребують дозволу та подальшого прийняття в експлуатацію об’єкта. Вимогу щодо обладнання лічильників газу приладами дистанційного обліку можуть пом’якшити. В Україні вироблятимуть сонячні інвертори за технологією AEG Power Solutions

АНАЛІТИКА. ПРАЦЮЄМО З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ

Олексій Степанюк
Ринок електроенергії України: аналіз цін на енергоносії у березні 2019 року
Які нові постачальники вийшли на ринок електричної енергії станом на 01.03.2019? Які тарифи на постачання та розподіл електроенергії діяли у березні 2019 року? Як зміниться ціна на газ з травня поточного року? Як підвищення ціни на газ вплине на вартість інших енергоносіїв?

ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ. УСТАТКУВАННЯ

Сергій Волков
Новий Технічний регламент обладнання, що працює під тиском. Частина 2
Які вимоги щодо безпечності повинні бути враховані на стадії проектування ОТА? Які вимоги встановлені до виробництва ОТА? Перевірки та випробування на стадії виробництва. Вимоги до етикетування і маркування ОТА, інструкцій та інших матеріалів до них

ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ. РЕМОНТ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА

Василь Максимчук
Засоби індивідуального захиступри експлуатації та ремонті електроустановок
З якими небезпеками стикаються працівники, що обслуговують і ремонтують електроустановки? Які засоби індивідуального захисту необхідні при роботі в електроустановках? Які обов’язки роботодавців і працівників відповідно до Мінімальних вимог безпекиі охорони здоров'я при використанні працівниками засобів індивідуального захистуна робочому місці?

У НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ ПОЛІ. ЕНЕРГОНАГЛЯД

Сергій Волков
Планові перевірки Держенергонагляду розпочато: кому чекати контролерів
Які суб’єкти господарювання підлягають перевіркам з боку Держенергонагляду в 2019 році? За яких умов суб’єкт господарювання має право не допустити представників контролюючих органів на територію підприємства? Особливості законодавства щодо повноважень органів нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії. Найбільш типові питання, перевірку яких здійснює Держенергонагляд на об’єктах споживачів електричної енергії

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ. УСТАТКУВАННЯ

Василь Афанасьєв
Твердопаливні водогрійні котли: що варто знати перед установленням і експлуатацією
Що треба знати перед встановленням твердопаливного котла, які існують вимоги до приміщення котельні та організації складу палива? На якому паливі працюють твердопаливні котли? Характеристики різних видів твердого палива. Які є різновиди твердопаливних водогрійних котлів і які переваги та недоліки вони мають?

ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА. СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ

Сергій Штаба
Обираємо сонячні панелі: рекомендації експерта
За якими параметрами характеризують сонячні панелі? Які є категорії виробників сонячних батарей у світі? Що таке рейтинг Tier 1 та які виробники можуть до нього потрапити? На що слід звернути увагу при виборі сонячних панелей?

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ. ОБМІН ДОСВІДОМ

Олексій Степанюк
Примірна інструкція з безпечної експлуатації ручного електроінструменту. Частина 2
Яких заходів безпеки необхідно вжити під час роботи з електроінструментом? Які дії з електроінструментом заборонені? Перелік небезпечних несправностей електроінструменту? Як діяти у разі виникнення аварійної ситуації під час роботи з електроінструментом? Як обслуговувати, зберігати та проводити випробування і перевірки електроінструменту?