Журнал головного енергетика № 8, 2018

Щоб замовити цей номер журналу, телефонуйте у відділ передплати:
0-800-215-522
(063) 787-2756
(098) 898-1291

ЗАКОНОДАВСТВО. МОНІТОРИНГ НОВИН

Актуально про законодавчі зміни  та нововведення в енергетиці

Читайте про нові вимоги до власників об’єктів критичної інфраструктури з боку держави; новий порядок контролю у сфері енергетики  та комунальних послуг; перелік загальних та гарантованих стандартів якості електропостачання; стан впровадження системи моніторингу, звітності  та верифікації (МЗВ) викидів парникових газів та розроблення нового технічного регламенту щодо зріджених газів

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. УСТАТКУВАННЯ

Олег Мороз
Проблеми експлуатації високотемпературних елементів котлів: аналіз стану обладнання та підвищення надійності
У чому полягають основні причини аварійних зупинок котлів великої, середньої та малої потужності? Як нівелювати негативні наслідки нерівномірного обігріву котлів? У чому полягають і як можна зменшити механічні пошкодження під час експлуатації деталей котлів?

ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ

Ганна Амбросова
Як поліпшити ефективність технічної експлуатації енергетичного обладнання? Частина 2.
Які принципи надійності енергетичного обладнання? Які принципи отримання достовірного прогнозу технічного стану об’єкта? Як розробити програму випробувань енергообладання? Як розраховується матеріальне забезпечення енергообладнання на підприємстві та створюється резервний фонд?

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ. ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Сергій Волков
Реактивна електроенергія. Шляхи зменшення шкідливої складової електроенергії. Частин 2.
У чому переваги і доцільність різних схем підключення конденсаторних установок? Як вірно організувати експлуатацію конденсаторних установок? Як визначити, потужність та місце вставлення конденсаторних установок? Які обов’язки персоналу обслуговуючого конденсаторні установки?


ДОКУМЕНТАЦІЯ. ОРГАНІЗАЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Микола Рибій
Система оперативного обслуговування електроустановок: практична інструкція для роботи головного енергетика Частина 6.
Заходи протиаварійної безпеки та їх періодичність  при оперативному обслуговуванні електроустановок

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ. БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Юрій Полукаров
Аналіз впливу шкідливих і небезпечних факторів  на стан умов праці з використанням регресійного аналізу
Створення на виробництві безпечних і нешкідливих умов праці пов’язане із проведенням комплексу заходів щодо охорони праці, у тому числі — забезпечення працюючими засобами захисту, які використовують, як крайній захід, що дозволяє знизити ризик впливу несприятливих факторів на робочому місці

ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ. АВТОНОМНЕ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Василь Афанасьєв
Автономні дахові котельні житлових та виробничих будівель Василь Афанасьєв, експерт із питань енергетики і теплоенергетики
У чому переваги автономних дахових котелень? Які проектувальні нормі слід враховувати при будівлі дахових котелень? Які види палива підходять для дахових котелень? Який поряд введення та правила експлуатації дахових котелень?

ПЛАТФОРМА ОБМІНУ ДОСВІДОМ. ВІДПОВІДІ ЕКСПЕРТІВ

Запитуєте – відповідаємо

Чи є пересувні дизель-генератори стаціонарними джерелами забруднення і чи потрібно справляти екологічний податок за викиди в атмосферне повітря?

На підприємстві заплановане будівництво комбікормового заводу потужністю 240 т/добу, у складі якого передбачено будівництво парової газової котельні потужністю понад 1000 кВт для виробництва пари для технологічних потреб. Чи є необхідність у проведенні ОВД?

Після виходу в дію закону про вибір постачальника електричної енергії ОБЛЕНЕРГО залишиться на ринку як постачальник? Чи потрібно заключати договір з іншим постачальником?