Журнал головного енергетика № 6, 2018

Щоб замовити цей номер журналу, телефонуйте у відділ передплати:
0-800-215-522
(063) 787-2756
(098) 898-1291

ЗАКОНОДАВСТВО. МОНІТОРИНГ НОВИН

Актуально про законодавчі зміни та нововведення в енергетиці
Які документи потрібні для отримання ліцензії розподілу електроенергії? Що дозволить ТЕЦ поступово адаптуватися в новому ринку електричної енергії, знизити собівартість своєї продукції? Коли нові вимоги до діяльності по постачанню електроенергії споживачу вступають в дію? Які проекти планують реалізувати Україна та Японія в ядерній енергетиці?

РОБОТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СЛУЖБИ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ

Микола Рибій
Система оперативного обслуговування електроустановок: практична інструкція для роботи головного енергетика Частина 4
Чи всім членам бригади дозволено підійматися на опору? Які особливості роботи в зоні слабкої дії наведеної напруги? За яких умов допускається паяти пластини в акумуляторному приміщенні? У разі виникнення яких несправностей забороняється працювати електроінструментом? Яких заходів слід вжити для запобігання помилковому або самочинному ввімкненню комутаційних апаратів?

УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЬ. ПРАЦЮЄМО З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ

Василь Коробко
Порядок дій при виборі постачальника енергетичного обладнання, матеріалів і послуг
Які є методи вибору постачальників? Як вирішити проблему вибору постачальників? Яким параметрам повинна відповідати якість матеріальних ресурсів? Що потрібно знати про закупівлю матеріальних ресурсів у постачальника? У чому перевага поширення віртуальних партнерських відносин між постачальником і споживачем продукції?

УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЬ. ВИКОНАННЯ РОБІТ

Олена Мацак
«Підводні камені» у здійсненні розрахунків за електроенергію: ексклюзивні поради експерта
Хто здійснює повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії? Які розрахунки надаються постачальником електричної енергії у разі виставлення рахунків на авансовий платіж або попередню оплату? У чому собливості розрахування середньозваженого тарифу? Як правильно визначити мінімально допустимий рівень завантаження схеми обліку?

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ. ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Сергій Волков
Системи безперебійного живлення, що сприятимуть надійності електропостачання вашого підприємства
Як конструюється інженерний проект системи гарантованого електроживлення? Які основні переваги та недоліки джерел енергопостачання? Коли застосовується пристрій автоматичного включення резерву? Якими сертифікатами повинна засвідчуватися якість води та кислоти згідно вимог стандартів?

АНАЛІТИКА. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА

Юрій Епштейн
Секрети інвестування в технології альтернативної енергетики та сучасний стан ринку
Що таке «зелений тариф» та які особливості його застосування? Чому інвестування сонячної енергетики популярніше за інші? Що таке біометан та як його отримати? Які способи розпорядження біогазом вважаються найвдалішими?

ОБМІН ДОСВІДОМ. ЗАПИТУЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО

Микола Федоренко
Умови присвоєння груп з електробезпеки та документація, що необхідна при введенні в експлуатацію нових котлів
Скільки разів на рік адміністративно-технічні працівники проводять перевірку знань з питань технічної експлуатації електроустановок споживачів? Хто визначає вимоги щодо улаштування опалювальних котлів, що працюють на твердому паливі? Чи повинен залучатися електротехнічний персонал до технічного обслуговування електрообладнання друкарського верстату?