Журнал головного інженера № 2, 2018

Щоб замовити цей номер журналу, телефонуйте у відділ передплати:
0-800-215-522
(063) 787-2756
(098) 898-1291

ЗАКОНОДАВСТВО. МОНІТОРИНГ ЗМІН

Що нового в законодавстві? Аналізуємо та враховуємо в роботі
Як збільшилися розміри страхових виплат потерпілим на виробництвах? Які нові критерії ризиків встановлено для перевірок пожежників? Як пропонують врегулювати моніторинг викидів парникових газів? Яким чином планують скоротити строк дії техумов для альтернативної енергетики?

ЗАКОНОДАВСТВО. ПЕРЕВІРКИ

Тетяна Мироненко, Святослав Бартош
Готуємося до перевірок органів державного нагляду (контролю) у 2018 році – важливі деталі
Які перевірки заборонено та хто не буде перевіряти? Які підстави для проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) додано до відповідного переліку цьогоріч? Які уніфіковані форми актів перевірок застосовуються під час держнагляду?

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ. КОНТРОЛЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Юрій Хоміч
Що необхідно враховувати під час контролю за виконанням аварійних ремонтів
Які обов’язкові дії необхідно виконати під час ремонту трансформатора? Хто зазвичай входить до складу комісії із загального огляду будівель і споруд? Який порядок дій передбачено під час весняного й осін­нього оглядів будівель і споруд?

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ. СУДОВА ПРАКТИКА

Святослав Бартош
Зупинення експлуатації приміщень та обладнання. Що нового в 2018 році?
Що означало для підприємств негайне виконання судового рішення? Як суди почали застосовувати нові норми зупинення експлуатації приміщень та обладнання, виконання робіт на прикладі справи про заборону експлуатації трансформаторних підстанцій? Які зміни відбулися в порядку розгляду позовів про зупинення експлуатації підприємств/обладнання?

ТЕХНОЛОГІЇ. МОДЕРНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА

Максим Савельєв
Інженерно-технічні проекти на підприємстві: практичні рекомендації
Які види інженерно-технічних проектів для застосування на підприємстві можна виокремити? Які особливості проектів розробки та розвитку програмного забезпечення? У чому полягають особливості проектів створення автоматизованих систем?

ТЕХНОЛОГІЇ. АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА

Яків Нестерук
Поліпшуємо якість керування виробничими об’єктами – вводимо автоматизовані системи
Яке функціональне призначення АСКВП? Проведення яких заходів забезпечує АСКВП? Які завдання можна вирішити за допомогою АСКВП? Що є невід’ємною складовою структури АСКВП?

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ

Василь Коробко
Вибираємо освітлення приміщень: переваги та ефективність
Які чинники впливають на споживання енергії освітлювальною установкою? Якими є основні напрями економії електроенергії в освітлювальних установках? Скільки можна зекономити, якщо стабілізувати напругу в освітлювальних мережах?

ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ. УСТАТКУВАННЯ

Сергій Волков
Дотримуємося правил введення в експлуатацію електродних водогрійних і парових котлів
Якими основними принципами необхідно керуватися для введення в експлуатацію електродних водогрійних і парових котлів? Про що необхідно пам’ятати до прийняття в експулатацію котлів? Які додаткові вимоги встановлено до експлуатації електротермічних установок – котлів електродних?

БЕЗПЕКА ВИРОБНИЦТВА. ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Анна Амбросова
Екологічно небезпечні промислові об’єкти: контролюємо, реєструємо та звітуємо
Які види діяльності потребують отримання висновку про оцінку впливу на довкілля? Який порядок дій і терміни отримання висновку? Як підготувати сам висновок? За яких умов може бути припинена діяльність підприємства?

ОБМІН ДОСВІДОМ. АКТУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Яна Климченко
Що нового очікувати в Правилах охорони праці у сільськогосподарському виробництві?
Проектом нових Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві встановлюються вимоги щодо безпеки під час приготування, навантажування, транспортування та роздавання кормів. Крім того, до нього планується додати розділи з безпечного утримання великої рогатої худоби, свиней, коней та птиці та інші зміни

ЗАПИТУЄТЕ — ВІДПОВІДАЄМО

Чи повинно підприємство сортувати сміття і куди здавати тпв?
Чи вважається порушенням із боку підприємства робота котельні відповідно до умов чинного дозволу, якщо з 01.01.2018 р. Набули чинності нові технологічні нормативи?