Відрядження. Порядок направлення. Розрахунок (спецвипуск КІЗ № 2, 2017)

Під час налагодження взаємозв’язків та співпраці у роботодавців виникає потреба направляти працівників у відрядження як в Україні, так і за кордон. Такі поїздки потребують правового регламентування, особливо коли вони стосуються державних службовців, інших працівників державних органів, а також підприємств, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

У спецвипуску детально викладено загальні положення законодавства з урегулювання відряджень в межах України і за кордон, а також прокоментовані нормативні акти, що зазнали останніх змін та новацій, спрямовані на врегулювання питань щодо оформлення й оплати відряджень. Окрім того, наведено зразки основних документів, пов’язаних із службовим відрядженням.

Спецвипуск призначений для використання у практичній діяльності працівниками кадрових служб, бухгалтерськими працівниками, керівниками підприємств, установ, організацій, профспілковими працівниками, підприємцями та іншими особами, які використовують найману працю.

Автор: Бойко Микола Дмитрович, доцент Інституту післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, адвокат

Докладніше про відрядження — у спецвипуску газети «Кадри і зарплата» № 7 (79), 2017 —  «Відрядження. Порядок направлення. Розрахунок»

Придбати видання • Усі видання для кадровиків