Зміни в роботі з передплатниками

Любі передплатники!

У зв’язку із запровадженням в Україні військового стану ми не маємо змоги надіслати Вам друкований примірник оновлень. Тому надіслали на електронні адреси доступи до електронних видань та систем:

 • передплатникам видань «Охорона праці на підприємстві», «Пожежна безпека будівель і споруд», «Цивільний захист і техногенна безпека», «Охорона праці у сільському господарстві» надано доступ до електронної системи "Онлайн-консультант інженера з охорони праці" https://ohoronapraci.com.ua/;
   
 • передплатникам видання «Екологічна безпека підприємства» надано доступ до електронної системи "Онлайн-консультант еколога підприємства" https://ecologiya.com.ua/;
   
 • передплатникам видань «Система управління якістю: розроблення, впровадження, сертифікація, поліпшення», «Контроль якості та безпечності харчової продукції», «Санітарно-епідеміологічні вимоги для харчової промисловості та громадського харчування» надано доступ до живого журналу "Управління якістю"  https://ya.techmedia.com.ua/.
   
 • передплатникам видання «Довідник інженера з експлуатації будівель і споруд» надано доступ до живого журналу "Журнал головного інженера"  https://jgi.techmedia.com.ua/.
   
 • передплатникам видання «Електроустановки споживачів» надано доступ до живого журналу "Журнал головного енергетика"  https://jge.techmedia.com.ua/.
   

Якщо у Вас виникли труднощі з входом або Ви не отримали логін і пароль, звертайтеся до відділу передплати за номером 066-690-87-10 або пишіть на електронну пошту  info@techmedia.com.ua.

 

Нові передплатники можуть придбати базові теки професійних видань у PDF-форматі.

Слава Україні!💙💛